Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Jan Beranek - Beranek voor Beranek glas studio. KOBALTBLAUW sierstuk.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Karakteristieke litho door Arnout Colnot.
Voorstelling van schuiten in een vaart nabij kerk.
Waarschijnlijk omgeving Bergen (NH).
Losbladig, beeldmaat 24x33, bladmaat 43x50
Gesigneerd in de plaat l.o. 'A.Colnot'
Authenticiteit gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: €10 (aangetekend)
Starttijd | 15-9-2014 om 19:30 |
Eindtijd | 22-9-2014 om 19:30 |