Bram van Velde - Crêpsule - Verkocht

Bram van Velde - Crêpsule kopen? Bied vanaf 150!
Grafiek (handgesigneerd)

Bram van Velde - Crêpsule kopen? Bied vanaf 150!Bram van Velde - Crêpsule kopen? Bied vanaf 150!Bram van Velde - Crêpsule kopen? Bied vanaf 150!
  • Bram van Velde (1895-1981)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1969
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen58 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE.a
Epreuve d’artiste
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bilzen, België

ObjectlocatieBilzen,  België
Starttijd19-2-2022 om 9:44
Eindtijd23-2-2022 om 23:04
Biedingen (7)