Mooie Zeefdruk in goede staat met originele lijst. Gesigneerd door Sylvia Willink, na de dood van Carel Willink. Achterplaat van de lijst is beschadigd (zeefdruk niet!). Dit is goed te zien op de foto. De lijst heeft kleine beschadigingen (zie foto's). Dit valt naar mijn mening niet zo op. Zeefdruk is in zeer goede staat.
Van mijn overleden schoonvader geweest en heeft nooit in direct zonlicht gehangen.
Alleen ophalen te Deventer (Overijssel)
Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Deventer, Nederland