Els Devrieze - Bodies of water: Eva Péron
Herman Brood - The Brood Box (limited edition)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1982 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 188/200 |
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Litho in zeer goede staat. Met potlood gesigneerd. Beeldformaat: 43 cm x 54 cm (hxbr) Papierformaat: 50 cm x 70 cm | |||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Georgsdorf, Duitsland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Garantie | |||||
Objectlocatie | Georgsdorf, Duitsland |
Starttijd | 11-12-2021 om 12:54 |
Eindtijd | 26-12-2021 om 13:23 |