Jan te Wierik - Set van 3 zeefdrukken
Wilhelm Schlote - Spiralblumen – Originele kleurentekening
ARS Artigiana Deruta - Zeldzame offerschaal met diermotieven uit 1956,
Annemarie van Wolde-Mulder - Dame op terras (groot formaat) fl. 5400,-
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1952 |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Romantisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 76 x 62 cm (h x b) |
Incl. lijst | 100 x 85 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 68/100 |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
In goede staat, geen beschadigingen | |
Objectlocatie | Den Haag, Nederland |
Starttijd | 22-6-2023 om 16:05 |
Eindtijd | 7-7-2023 om 7:02 |