FA. (3)

Charles Eyck - Arc du Carrousel, litho - Gratis verzending!

Charles Eyck - Arc du Carrousel, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Charles Eyck - Arc du Carrousel, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!Charles Eyck - Arc du Carrousel, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!Charles Eyck - Arc du Carrousel, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2950 verkochte items
Alle items van deze verkoper (270)
  • Charles Eyck (1897-1983)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1947
TechniekVaria
OnderwerpStadsgezicht
Afmetingen48 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Zeer mooie litho van Charles Eyck uit de serie Schildersprenten (1947).  De Arc du Carrousel staat in Parijs tussen de Jardin des Tuileries en het Louvre in.  In de steen gesigneerd linksonder.   In zeer goede conditie.

Afmetingen: 63cm x 48cm (blad), 43cm x 36cm (beeld)

Charles Eyck (1897-1983)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2950 verkochte items
63 cm
48 cm
Starttijd:05-06-2022 om 20:55
Eindtijd:17-06-2022 om 19:48
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingGratis