Cor Keus - straatje in Scheveningen met vissersvrouw
Han Krug - Twee gezichten op Beek, Montferland - Gemengde technieken
Jan Sirks - Elevatoren in de Maashaven , Rotterdam 173-JS
Ronald Boonacker - Route du Soleil I/Zeefdruk op hout (Gratis verzending Nederland)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1983 |
Techniek | Offset |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 10-7-2023 om 12:41 |
Eindtijd | 15-7-2023 om 10:37 |