Dick Cassee - Dick Cassée, Egara, Blinddruk 1967 - Verkocht

Dick Cassée, Egara, Blinddruk 1967 kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Dick Cassée, Egara, Blinddruk 1967 kopen? Bied vanaf 50!Dick Cassée, Egara, Blinddruk 1967 kopen? Bied vanaf 50!Dick Cassée, Egara, Blinddruk 1967 kopen? Bied vanaf 50!Dick Cassée, Egara, Blinddruk 1967 kopen? Bied vanaf 50!Dick Cassée, Egara, Blinddruk 1967 kopen? Bied vanaf 50!Dick Cassée, Egara, Blinddruk 1967 kopen? Bied vanaf 50!
  • Dick Cassee (1930)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Weinig geziene blinddruk door Dick Cassée

Voorstelling met als titel 'Egara', gebroken wit op wit

Losbladig, bladmaat 65x77, beeldmaat 33x37

Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o. 'Cassee 67', getiteld m.o. 'Egara'

Genummerd l.o. '189/190', afkomstig uit de serie Prent 190

Lichte gebruikerssporen, is opgerold bewaard. Kokerverzending.

Authenticiteit volledig gegarandeerd.

ObjectlocatieOegstgeest,  Nederland
Starttijd27-5-2017 om 9:50
Eindtijd4-6-2017 om 20:50