Dick Cassée, Egara, Blinddruk 1967 - Verkocht

Dick Cassée, Egara, Blinddruk 1967 kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Dick Cassée, Egara, Blinddruk 1967 kopen? Bied vanaf 50!Dick Cassée, Egara, Blinddruk 1967 kopen? Bied vanaf 50!Dick Cassée, Egara, Blinddruk 1967 kopen? Bied vanaf 50!Dick Cassée, Egara, Blinddruk 1967 kopen? Bied vanaf 50!Dick Cassée, Egara, Blinddruk 1967 kopen? Bied vanaf 50!Dick Cassée, Egara, Blinddruk 1967 kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (64)
  • Dick Cassee (1930)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Weinig geziene blinddruk door Dick Cassée

Voorstelling met als titel 'Egara', gebroken wit op wit

Losbladig, bladmaat 65x77, beeldmaat 33x37

Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o. 'Cassee 67', getiteld m.o. 'Egara'

Genummerd l.o. '189/190', afkomstig uit de serie Prent 190

Lichte gebruikerssporen, is opgerold bewaard. Kokerverzending.

Authenticiteit volledig gegarandeerd.

Dick Cassee (1930)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3243 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:27-05-2017 om 09:50
Eindtijd:04-06-2017 om 20:50
geneugten
03 jun. / 19:28
€ 50