Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets uit 1928-1929, potlood gesigneerd rechtsonder. Genummerd 32/45/50 linksonder. Blindstempel linksboven.
Beeldmaat 13 x 20,5 cm. Bladmaat 25 x 32,5 cm. Losbladig.
Catalogus van Nieuwenhuijsen nummer 76bis.
Dirk Baksteen (de etser van De Kempen) is geboren te Rotterdam in 1886 en overleden te Antwerpen in 1971.
Starttijd | 16-9-2016 om 20:02 |
Eindtijd | 25-9-2016 om 19:02 |