Dirk Hidde Nijland - TANKS - Verkocht

Dirk Hidde Nijland - TANKS kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

Dirk Hidde Nijland - TANKS kopen? Bied vanaf 30!Dirk Hidde Nijland - TANKS kopen? Bied vanaf 30!Dirk Hidde Nijland - TANKS kopen? Bied vanaf 30!Dirk Hidde Nijland - TANKS kopen? Bied vanaf 30!Dirk Hidde Nijland - TANKS kopen? Bied vanaf 30!
  • Dirk Hidde Nijland (1881-1955)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
DragerJapans Papier
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen18 x 14 cm (h x b)
Passe-partout38 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Typisch werk van Nijland op dun Japans papier. Met potlood gesigneerd en betiteld. Monogram in het blok r.o. Opgenomen in passepartout met achtervel.
in de marge enkele vouwtjes
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Roermond, Nederland

ObjectlocatieRoermond,  Nederland
Starttijd1-9-2019 om 15:35
Eindtijd14-9-2019 om 15:20