Prachtige handgesigneerde gouache van Eugene Brands.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verstuurd.
Zeer Goed
Iets vergeeld - maar kleuren heel helder. Heel licht stofvlekkig in de randen. Oude montagesporen op achterzijde.
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 25,25
Extra