Iedere maandag een Special
Willem den Ouden - 3 boeken, o.a. oeuvrecatalogus.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22u. (Identity Promises-serie)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 35 cm (h x b) |
Incl. lijst | 62 x 66 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 8/50 |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 1-4-2023 om 9:38 |
Eindtijd | 28-4-2023 om 21:00 |