Eugene Brands - Wijde polder - Verkocht

Eugene Brands - Wijde polder kopen? Bied vanaf 700!
Tekening / Aquarel

Eugene Brands - Wijde polder kopen? Bied vanaf 700!Eugene Brands - Wijde polder kopen? Bied vanaf 700!Eugene Brands - Wijde polder kopen? Bied vanaf 700!
  • Eugene Brands (1913-2002)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1975
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 x 80 cm (h x b)
Incl. lijst72 x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
De eigenaar van deze gouache is overleden vandaar de verkoop
Deze gouache zit zit 1975 ingelijst achter glas
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Vinkeveen, Nederland

ObjectlocatieVinkeveen,  Nederland
Starttijd30-12-2021 om 21:58
Eindtijd13-1-2022 om 20:22
Biedingen (25)