Eugene Brands - zonder titel - Verkocht

Eugene Brands - zonder titel kopen? Bied vanaf 140!
Grafiek (handgesigneerd)

Eugene Brands - zonder titel kopen? Bied vanaf 140!Eugene Brands - zonder titel kopen? Bied vanaf 140!Eugene Brands - zonder titel kopen? Bied vanaf 140!Eugene Brands - zonder titel kopen? Bied vanaf 140!Eugene Brands - zonder titel kopen? Bied vanaf 140!Eugene Brands - zonder titel kopen? Bied vanaf 140!Eugene Brands - zonder titel kopen? Bied vanaf 140!Eugene Brands - zonder titel kopen? Bied vanaf 140!Eugene Brands - zonder titel kopen? Bied vanaf 140!Eugene Brands - zonder titel kopen? Bied vanaf 140!Eugene Brands - zonder titel kopen? Bied vanaf 140!Eugene Brands - zonder titel kopen? Bied vanaf 140!Eugene Brands - zonder titel kopen? Bied vanaf 140!
  • Eugene Brands (1913-2002)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 x 35 cm (h x b)
Incl. lijst63 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

- Originele zeefdruk van Eugène Brands (Amsterdam, 1913 - 2002)
- Handgesigneerd in potlood

- Nummer 119 van een oplage van 150.

- aangekocht bij Jaski Art Gallery

Destijds aangekocht bij Jaski Art Gallery (zie verso), sinds 1988 de belangrijkste galerie en vertegenwoordiger voor de CoBrA- kunstbeweging. Fraai ingelijst en in perfecte conditie. Spijkerklaar, kan zo aan de muur.

Het werk wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verzonden.

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd14-10-2019 om 12:59
Eindtijd23-10-2019 om 20:35
Biedingen (2)