Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 28 x 35 cm (h x b) |
Incl. lijst | 63 x 67 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
- Originele zeefdruk van Eugène Brands (Amsterdam, 1913 - 2002)
- Handgesigneerd in potlood
- Nummer 119 van een oplage van 150.
- aangekocht bij Jaski Art Gallery
Destijds aangekocht bij Jaski Art Gallery (zie verso), sinds 1988 de belangrijkste galerie en vertegenwoordiger voor de CoBrA- kunstbeweging. Fraai ingelijst en in perfecte conditie. Spijkerklaar, kan zo aan de muur.
Het werk wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verzonden.
Conditie | Nieuwstaat | ||
Prijs | Tot 10 kg.