Ferdinand Erfmann - 2 vrouwen in klederdracht - Verkocht

Ferdinand Erfmann - 2 vrouwen in klederdracht kopen? Bied vanaf 50!
Tekening / Aquarel

Ferdinand Erfmann - 2 vrouwen in klederdracht kopen? Bied vanaf 50!Ferdinand Erfmann - 2 vrouwen in klederdracht kopen? Bied vanaf 50!Ferdinand Erfmann - 2 vrouwen in klederdracht kopen? Bied vanaf 50!Ferdinand Erfmann - 2 vrouwen in klederdracht kopen? Bied vanaf 50!
  • Ferdinand Erfmann (1901-1968)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen16 x 10 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Erfmann schilderde of tekende graag stevig gebouwde vrouwen, waar deze tekening een leuk voorbeeld van is.
De tekening heeft nooit in het licht gehangen, waardoor de kleuren helder zijn.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Aalsmeer, Nederland
Binnen Nederland € 4,10

ObjectlocatieAalsmeer,  Nederland
Starttijd20-12-2021 om 16:14
Eindtijd2-1-2022 om 21:09