Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets, potlood gesigneerd rechtsonder. Getiteld en genummerd linksonder.
Beeldmaat 11 x 9 cm. Bladmaat 12,2 x 10,3 cm. Losbladig.
Frans Verpooorten is geboren te Haarlem in 1924 en overleden te Zwanenburg in 1997.
Starttijd | 9-12-2014 om 21:34 |
Eindtijd | 22-12-2014 om 21:34 |