Jean Pierre Vielfaure - Litho: Opéra Civilisation - 1968
Willem Snitker - 2 linogravures - exclusieve uitgave 2010
Michel van Overbeeke - Zeefdruk - 1988
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige houtsnede door Fokko Mees.
Voorstelling van de Ploeger, met paard, ploeg, oogsters en de Dood.
Dit alles ineengebed in een gedicht van A.Roland Holst.
Losbladig, beeldmaat 37x30, bladmaat 59x43
Gesigneerd in potlood r.o. 'Fokko Mees'
Genummerd '3/100' en annotatie 'orig.houtsnede'
Volledig gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Starttijd | 4-2-2014 om 19:46 |
Eindtijd | 11-2-2014 om 19:46 |