Fon Klement - Le table - Verkocht

Fon Klement - Le table kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 80,00

Geplaatst door  Asschat

Lid sinds 2018
2 verkochte items
  • Fon Klement (1930-2000)
IngelijstIngelijst
Afmetingen51 cm x 51 cm (h x b)
Lijst80 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage15/100
Ingelijst in paspartout, in  goede staat.

Eigen Druk

Fon Klement (1930-2000)

Alle items van deze kunstenaar(11)
Geplaatst door  Asschat

Lid sinds 2018
2 verkochte items
65 cm
80 cm
51 cm
51 cm
Dit item is verkocht voor 80,00
Starttijd:26-08-2018 om 16:58
Eindtijd:09-09-2018 om 13:20
Biedingen (2)
MBZ
09 sep. / 10:10
€ 80
Ro_nald
27 aug. / 09:31
€ 75