Fon Klement (1930-2000)
  5. Fon Klement
Fon Klement (1930-2000)

Fon Klement (1930-2000)

Kunstenaar

Fon KLEMENT (Amsterdam 1930 - Amsterdam 2000)

Graficus, schilder.

Opleiding: Fon Klement is autodidact. Klement woonde en werkte in Amsterdam en Frankrijk.

Klement werkte eerst korte tijd als figuratief schilder en houtsnijder. Vanaf 1960 produceerde hij gekleurde grafieken in een typerende techniek, de hoogdruk boardsnede. Figuratieve vormen werden langzaamaan vervangen door abstracter werk in sobere kleuren, waar hij uiteindelijk bekend mee werd. In de jaren ?80 is hij weer figuratiever gaan werken en maakte vooral afbeeldingen van bloemen in uitbundige kleuren. Klement was lid van meerdere kunstenaarsverenigingen, waaronder het Haagse Pulchri Studio en Xylon, een internationale vereniging van houtsnijders.

Exposities en prijzen:

Het werk van Fon Klement was onderdeel van een grote expositie waarin grafisch werk van Nederlanse kunstenaars jarenlang door de Verenigde Staten reisde. In 1990 werd ter gelegenheid van zijn zestigste verjaardag nieuwe werk van Klement tentoongesteld in het Singermuseum in Laren. In 1990 en 1993 ontving Klement op twee Nederlandse grafiekbi_nnales de publieksprijs.

Aangeboden items
17
Verkochte items
486
Nationaliteit
NederlandsNederlands
Links
Favoriet
FA. (186 x Favoriet)
17 aangeboden items van deze kunstenaar
Fon Klement - Boardsnede, Transformation - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Fon Klement - Boardsnede, Transformation - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekSjabloondruk
Afmetingen71.5 cm x 71.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Fon Klement - Boardsnede, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 90!
Fon Klement - Boardsnede, Zonder titel - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekSjabloondruk
Afmetingen70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Fon Klement - Aurea kopen? Bied vanaf 125!
Fon Klement - AureaGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlowracer

Jaartal1999
Afmetingen78 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Fon Klement - partition kopen? Bied vanaf 75!
Fon Klement - partitionGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorpbmulder

Jaartal1982
Afmetingen76.5 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Fon Klement - La fenêtre, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 625!
Fon Klement - La fenêtre, olieverf op doek (mooi ingelijst)Schilderij

Geplaatst doorRosser

Jaartal1995
Afmetingen56 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Fon Klement - pliore kopen? Bied vanaf 49!
Fon Klement - plioreGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorpbmulder

Jaartal1983
Afmetingen63 cm x 56.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Fon Klement - Blue Grisant - gesigneerd - 200 ex. - 1980 kopen? Bied vanaf 1!
Fon Klement - Blue Grisant - gesigneerd - 200 ex. - 1980Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJarold

Jaartal1980
Afmetingen80 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Aftersale items

Fon Klement - Farandole kopen? Bied vanaf 245!
Fon Klement - FarandoleGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJohndeW

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen53.5 cm x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Fon Klement - Sospedon kopen? Bied vanaf 175!
Fon Klement - SospedonGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPJSteen

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Fon Klement - Hydrangea kopen? Bied vanaf 500!
Fon Klement - HydrangeaGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorrpahollander

Afmetingen81 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Fon Klement - eigen druk Bouquet jaune kopen? Bied vanaf 175!
Fon Klement - eigen druk Bouquet jauneGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooriledere

Jaartal1994
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Fon Klement - Boardsnede, Les Fleurs - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Fon Klement - Boardsnede, Les Fleurs - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekSjabloondruk
Afmetingen80 cm x 76.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Fon Klement - Boardsnede, L'arbre Bleu - Ingelijst kopen? Bied vanaf 120!
Fon Klement - Boardsnede, L'arbre Bleu - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1988
TechniekSjabloondruk
Afmetingen75 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Fon Klement - Hommage aan Noord-Holland – origineel en ingelijst - 21502 - (UNICUM) kopen? Bied vanaf 450!
Fon Klement - Hommage aan Noord-Holland – origineel en ingelijst - 21502 - (UNICUM)Schilderij

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1994
Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Fon Klement - Fond rouge kopen? Bied vanaf 100!
Fon Klement - Fond rougeGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRoos_Strating

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Fon Klement - "Sanp du Corte" en " Aurore" kopen? Bied vanaf 100!
Fon Klement - "Sanp du Corte" en " Aurore"Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRoos_Strating

Jaartal1988
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Kunst kopen van Fon Klement

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Fon Klement? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Fon Klement. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Fon Klement en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Fon Klement te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Fon Klement!

Volg het aanbod kunst van Fon Klement te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Fon Klement te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Fon Klement instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Fon Klement kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Fon Klement!

Waarom via Kunstveiling kunst van Fon Klement kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Fon Klement en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Fon Klement via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Fon Klement of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Fon Klement?

Kunst kopen van Fon Klement begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Fon Klement, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Fon Klement. Om meer kans te maken om de Fon Klement te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Fon Klement! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.