Fon Klement - Sospedon

Fon Klement - Sospedon kopen? Bied vanaf 175!
Fon Klement - Sospedon kopen? Bied vanaf 175!Fon Klement - Sospedon kopen? Bied vanaf 175!Fon Klement - Sospedon kopen? Bied vanaf 175!
  • Fon Klement (1930-2000)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
Lijst70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage70
Groot werk in zilverkleurige metaal lijst

Klement werkte eerst korte tijd als figuratief schilder en houtsnijder. Vanaf 1960 produceerde hij gekleurde grafieken in een typerende techniek, de hoogdruk boardsnede. Figuratieve vormen werden langzaamaan vervangen door abstracter werk in sobere kleuren, waar hij uiteindelijk bekend mee werd.

Extra informatie
Verzonden met risico voor de koper. Afhalen geniet de voorkeur.

Starttijd:06-08-2022 om 11:31
Eindtijd:18-08-2022 om 20:15
Openingsbod € 175
ObjectlocatieNieuwegein,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa