Ger Lataster - grote ets: Neruda - 1981 - Verkocht

Ger Lataster - grote ets: Neruda - 1981 kopen? Bied vanaf 150!
Ger Lataster - grote ets: Neruda - 1981 kopen? Bied vanaf 150!Ger Lataster - grote ets: Neruda - 1981 kopen? Bied vanaf 150!Ger Lataster - grote ets: Neruda - 1981 kopen? Bied vanaf 150!Ger Lataster - grote ets: Neruda - 1981 kopen? Bied vanaf 150!
  • Ger Lataster (1920-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van Ger Lataster uit de serie: Neruda. Jaar: 1981. Afmetingen blad incl. gedicht: H59 x b120 cm. Afmetingen etsblad: H60 x b29,5 cm. Afmetingen ets: h48 x b54 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

Conditie: in zeer goede staat.

ObjectlocatieNaaldwijk,  Nederland
Starttijd28-4-2017 om 21:50
Eindtijd6-5-2017 om 20:50