Herman Brood - 3 boeken; 1x gesigneerd met uitgebreide opdracht door Bart Chabot
Herman Brood - Offsetlitho, gesigneerd in de druk
Philippe Labarthe - Polémique entre ça et ça
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets van winter in Voorschoten.
Ets is rechtsonder met potlood gesigneerd.
Ets : 25 x 31,5 cm. met passe-partout en lijst : 48 x 53 cm.
Ets en p.p. zijn in goede staat.
Lijst heeft wat gebruiksporen.
=====================================
Hermanus van der Jagt (1882 - 1970)
Herman van der Jagt etste vooral landschappen in een realistische stijl.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Roelofarendsveen, Nederland |
Objectlocatie | Roelofarendsveen, Nederland |
Starttijd | 13-8-2017 om 10:38 |
Eindtijd | 27-8-2017 om 20:38 |