Han Krug - Aquarel "Staphorst" 1961 - Verkocht

Han Krug - Aquarel "Staphorst" 1961 kopen? Bied vanaf 30!
Tekening / Aquarel

Han Krug - Aquarel "Staphorst" 1961 kopen? Bied vanaf 30!Han Krug - Aquarel "Staphorst" 1961 kopen? Bied vanaf 30!
  • Han Krug (1890-1977)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1961
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen18 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Staphorst
Jaartal: 23 juni 1961
Gesigneerd: Ja linksonder in potlood Han Krug en titel rechtsonder

Materiaal:  Aquarel op papier
Ingelijst: Nee, achter passe-partout

Binnen Nederland € 7,00

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd2-11-2018 om 12:19
Eindtijd16-11-2018 om 21:00