Han Krug - Strandplezier - Kleurtekening - Verkocht

Han Krug - Strandplezier - Kleurtekening kopen? Bied vanaf 30!
Tekening / Aquarel

Han Krug - Strandplezier - Kleurtekening kopen? Bied vanaf 30!Han Krug - Strandplezier - Kleurtekening kopen? Bied vanaf 30!Han Krug - Strandplezier - Kleurtekening kopen? Bied vanaf 30!Han Krug - Strandplezier - Kleurtekening kopen? Bied vanaf 30!Han Krug - Strandplezier - Kleurtekening kopen? Bied vanaf 30!
  • Han Krug (1890-1977)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal1939
TechniekPotlood
StijlKlassiek
OnderwerpZeegezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen13 x 21 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Kleurtekening door Han Krug.
Voorstelling van een dagje strandplezier.
Losbladig, beeldmaat 13x21
Niet gesigneerd
Gedateerd in potlood rechtsonder: 'mei 1939'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Punaisegaatje middenboven
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 11,00
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

ObjectlocatieOegstgeest,  Nederland
Starttijd2-9-2020 om 12:50
Eindtijd12-9-2020 om 19:50