Hans Hartung, kleurenlitho, 'L 11', 1957 - Verkocht

Hans Hartung, kleurenlitho, 'L 11', 1957 kopen? Bied vanaf 899!
Hans Hartung, kleurenlitho, 'L 11', 1957 kopen? Bied vanaf 899!Hans Hartung, kleurenlitho, 'L 11', 1957 kopen? Bied vanaf 899!Hans Hartung, kleurenlitho, 'L 11', 1957 kopen? Bied vanaf 899!Hans Hartung, kleurenlitho, 'L 11', 1957 kopen? Bied vanaf 899!Hans Hartung, kleurenlitho, 'L 11', 1957 kopen? Bied vanaf 899!Hans Hartung, kleurenlitho, 'L 11', 1957 kopen? Bied vanaf 899!Hans Hartung, kleurenlitho, 'L 11', 1957 kopen? Bied vanaf 899!
  • Hans Hartung (1904-1989)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

'L 11' - kleurenlitho, 1957, gesigneerd, épreuve d'artiste

Fraaie en zeldzame kleurenlitho van Hartung getiteld 'L 11' , uit 1957.

e.a. exemplaar, naast de oplage van 100

Literatuur: Schmücking p. 74

Litho is in uitmuntende conditie.

Afmetingen lijst 55x77cm.
Afmetingen werk 35x55cm.

Echtheid is gegarandeerd; Litho is aangekocht bij veilinghuis Tajan in Parijs. Originele factuur zit bij de koop ingesloten.

Dit item is verkocht voor 899,00
Starttijd:09-12-2017 om 16:51
Eindtijd:23-12-2017 om 19:51
Filom66
23 dec. / 16:42
€ 899