Hans Wap - Two Cones - Verkocht

Hans Wap - Two Cones kopen? Bied vanaf 45!
Hans Wap - Two Cones kopen? Bied vanaf 45!Hans Wap - Two Cones kopen? Bied vanaf 45!Hans Wap - Two Cones kopen? Bied vanaf 45!Hans Wap - Two Cones kopen? Bied vanaf 45!Hans Wap - Two Cones kopen? Bied vanaf 45!
  • Hans Wap (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeefdruk van Hans Wap, uit de reeks Par Avion. Met de hand gesigneerd, genummerd en gedateerd.  De afbeelding is 50 x 50 cm. De conditie is zeer goed, op de achterzijde een plakbandrest.

Het werk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of Utrecht of op kosten van de koper aangetekend worden verzonden in een stevige koker.

plakbandrest aan de achterkant

Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-07-2022 om 14:51
Eindtijd:16-09-2022 om 09:21
berb
15 sep. / 23:39
€ 45