Hans Wap - hans wap - Verkocht

hans wap kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

hans wap kopen? Bied vanaf 50!hans wap kopen? Bied vanaf 50!
  • Hans Wap (1943)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

prachtige zeefdruk van hans wap getiteld ''chaos''  ingelijst 58x79 cm,genummerd en gesigneerd.