hans wap - Verkocht

hans wap kopen? Bied vanaf 50!
hans wap kopen? Bied vanaf 50!hans wap kopen? Bied vanaf 50!
  • Hans Wap (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

prachtige zeefdruk van hans wap getiteld ''chaos''  ingelijst 58x79 cm,genummerd en gesigneerd.

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:01-01-2015 om 23:10
Eindtijd:06-01-2015 om 23:10
avholstein
06 jan. / 18:35
€ 50