Har Sanders - Broek met foutje, zeefdruk - Verkocht

Har Sanders - Broek met foutje, zeefdruk kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 65,00

Har Sanders - Broek met foutje, zeefdruk kopen? Bied vanaf 60!Har Sanders - Broek met foutje, zeefdruk kopen? Bied vanaf 60!Har Sanders - Broek met foutje, zeefdruk kopen? Bied vanaf 60!Har Sanders - Broek met foutje, zeefdruk kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2966 verkochte items
Alle items van deze verkoper (255)
  • Har Sanders (1929-2010)
Jaartal1978
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100

Mooie, herkenbare compositie van Har Sanders.  Zeefdruk op glad papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1978), getiteld en genummerd (49/100).  In zeer goede conditie; klein veegje over de signatuur (zie foto) anders was de omschrijving “nieuwstaat” geweest.

Afmetingen: 66cm x 50cm (blad), 63cm x 48cm (beeld)

Har Sanders (1929-2010)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2966 verkochte items
66 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:30-12-2019 om 14:30
Eindtijd:24-01-2019 om 12:24
AAZ69
20 jan. / 14:34
€ 65