Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1978 |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 66 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 100 |
Mooie, herkenbare compositie van Har Sanders. Zeefdruk op glad papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1978), getiteld en genummerd (49/100). In zeer goede conditie; klein veegje over de signatuur (zie foto) anders was de omschrijving “nieuwstaat” geweest.
Afmetingen: 66cm x 50cm (blad), 63cm x 48cm (beeld)
Werk
kan bij aankoop worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in
Amsterdam Z-O) of het kan aangetekend en goed
verpakt verstuurd worden op kosten van de koper.
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | Tot 5 kg.