Har Sanders - Broek met foutje, zeefdruk - Verkocht

Har Sanders - Broek met foutje, zeefdruk kopen? Bied vanaf 60!
Grafiek (handgesigneerd)

Har Sanders - Broek met foutje, zeefdruk kopen? Bied vanaf 60!Har Sanders - Broek met foutje, zeefdruk kopen? Bied vanaf 60!Har Sanders - Broek met foutje, zeefdruk kopen? Bied vanaf 60!Har Sanders - Broek met foutje, zeefdruk kopen? Bied vanaf 60!
  • Har Sanders (1929-2010)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1978
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100

Mooie, herkenbare compositie van Har Sanders.  Zeefdruk op glad papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1978), getiteld en genummerd (49/100).  In zeer goede conditie; klein veegje over de signatuur (zie foto) anders was de omschrijving “nieuwstaat” geweest.

Afmetingen: 66cm x 50cm (blad), 63cm x 48cm (beeld)

PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 11,99

ObjectlocatieDiemen,  Nederland
Starttijd30-12-2018 om 14:30
Eindtijd24-1-2019 om 12:24