Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Herman Bogman jr. 1890-1975
Aquarel , 'Zonnig straatje '
Mooi ingelijst
Afmetingen( met mooie lijst) : 67-62 cm.De afbeelding meet 46-36 cm
Gesigneerd l/o
In goede staat...Kan zo worden opgehangen
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Markelo, Nederland |