Herman Bogman jr. - zonnig straatje - aquarel - Verkocht

Herman Bogman jr. -  zonnig straatje - aquarel kopen? Bied vanaf 169!

Verkoopprijs: € 169,00

Herman Bogman jr. -  zonnig straatje - aquarel kopen? Bied vanaf 169!Herman Bogman jr. -  zonnig straatje - aquarel kopen? Bied vanaf 169!Herman Bogman jr. -  zonnig straatje - aquarel kopen? Bied vanaf 169!Herman Bogman jr. -  zonnig straatje - aquarel kopen? Bied vanaf 169!

Geplaatst door  Grafics
FA. (10)

93 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Herman Bogman (jr.) (1890-1975)
TypeTekening / Aquarel

Herman Bogman jr. 1890-1975

Aquarel , 'Zonnig straatje '

Mooi ingelijst

Afmetingen( met mooie lijst) : 67-62 cm.De afbeelding meet 46-36 cm

Gesigneerd l/o

In  goede staat...Kan zo worden opgehangen

Dit item is verkocht voor 169,00
Starttijd:25-12-2017 om 12:40
Eindtijd:03-11-2018 om 14:11
Wiecherink
03 nov. / 13:46
€ 169