Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Houtskooltekening, gesigneerd midden links. Getiteld in rood krijt.
Beeldmaat 85 x 70 cm. Losbladig.
De tekening wordt verkocht inclusief de cassette uit 1933, uitgegeven door Kleykamp en Willink met de delen 1 t/m 6 van "De Kunst In Nood".
Jan franken Pzn leefde van 1896 tot 1977.