Jan Franken Pzn - houtskooltekening - De Kunst in nood - Verkocht

Jan Franken Pzn - houtskooltekening - De Kunst in nood kopen? Bied vanaf 90!
Jan Franken Pzn - houtskooltekening - De Kunst in nood kopen? Bied vanaf 90!Jan Franken Pzn - houtskooltekening - De Kunst in nood kopen? Bied vanaf 90!Jan Franken Pzn - houtskooltekening - De Kunst in nood kopen? Bied vanaf 90!Jan Franken Pzn - houtskooltekening - De Kunst in nood kopen? Bied vanaf 90!Jan Franken Pzn - houtskooltekening - De Kunst in nood kopen? Bied vanaf 90!Jan Franken Pzn - houtskooltekening - De Kunst in nood kopen? Bied vanaf 90!Jan Franken Pzn - houtskooltekening - De Kunst in nood kopen? Bied vanaf 90!
  • Jan Pzn. Franken (1896-1977)
TypeTekening / Aquarel

Houtskooltekening, gesigneerd midden links. Getiteld in rood krijt.

Beeldmaat 85 x 70 cm. Losbladig.

De tekening wordt verkocht inclusief de cassette uit 1933, uitgegeven door Kleykamp en Willink met de delen 1 t/m 6 van "De Kunst In Nood".

Jan franken Pzn leefde van 1896 tot 1977.

Dit item is verkocht voor 90,00
Starttijd:24-11-2015 om 21:25
Eindtijd:30-11-2015 om 21:25
tverbeek
25 nov. / 17:45
€ 90