Prachtige ets van Jan Montyn uit 1973. Titel: Temple Japan. Nummer: 10/10. De ets is in verschillende kleuren uitgegeven. De totale oplage was 13 stuks. 10 genummerde en 3 e.a. Afmeting blad: H50 x b 65 cm. Afmetingen werk: H18,5 x b23 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar met potlood. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild
Zeer Goed
De voorstelling is in zeer goede staat. Op de witte rand zitten wat kleine vouwen/kreukels en een paar oxidatiespotjes. Deze vallen bij inlijsting onder het passe-partout.
Tot 10 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 23,95
€ 23,95
Europese Unie
€ 23,95
Wereldwijd
€ 55,00
Extra