Jan Montyn - L’offrande, mooie kleurenets - Verkocht

Jan Montyn - L’offrande, mooie kleurenets kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Montyn - L’offrande, mooie kleurenets kopen? Bied vanaf 75!Jan Montyn - L’offrande, mooie kleurenets kopen? Bied vanaf 75!Jan Montyn - L’offrande, mooie kleurenets kopen? Bied vanaf 75!Jan Montyn - L’offrande, mooie kleurenets kopen? Bied vanaf 75!
  • Jan Montyn (1924-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1978
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage13/20
Voor vragen kunt u mij ten alle tijden contacteren.
Galerie onderhouden
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Edam, Nederland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00

ObjectlocatieEdam,  Nederland
Starttijd17-9-2021 om 21:54
Eindtijd22-9-2021 om 22:43