Jan Montyn - Mooie ets uit 1975 genummerd 10/15 en gesigneerd - Verkocht

Jan Montyn - Mooie ets uit 1975 genummerd 10/15 en gesigneerd kopen? Bied vanaf 80!
  • Jan Montyn (1924-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1975
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen56 cm x 50 cm (h x b)
Lijst56 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10/15
Zeer mooie kleuren ets uit 1975

Prachtige kleurenets van jan montyn uit 1975 Genummerd 10/15en gesigneerd.

Jan Montyn (1924-2015)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (36)
Geplaatst door  hans44
FA. (9 )

Lid sinds 2018
176 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
50 cm
56 cm
50 cm
56 cm
Dit item is verkocht voor 80,00
Starttijd:22-12-2018 om 17:55
Eindtijd:29-12-2018 om 21:09
ArtAffairs
29 dec. / 20:52
€ 80