Jan Montyn - Mooie ets uit 1975 genummerd 10/15 en gesigneerd - Verkocht

Jan Montyn - Mooie ets uit 1975 genummerd 10/15 en gesigneerd kopen? Bied vanaf 80!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Jan Montyn (1924-2015)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1975
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen56 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst56 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10/15
Zeer mooie kleuren ets uit 1975
Prachtige kleurenets van jan montyn uit 1975 Genummerd 10/15en gesigneerd.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leerdam, Nederland

ObjectlocatieLeerdam,  Nederland
Starttijd22-12-2018 om 17:55
Eindtijd29-12-2018 om 21:09