Jan Montyn - Triangle Inequality - Verkocht

Jan Montyn - Triangle Inequality kopen? Bied vanaf 20!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Montyn - Triangle Inequality kopen? Bied vanaf 20!Jan Montyn - Triangle Inequality kopen? Bied vanaf 20!Jan Montyn - Triangle Inequality kopen? Bied vanaf 20!Jan Montyn - Triangle Inequality kopen? Bied vanaf 20!
  • Jan Montyn (1924-2015)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst60.5 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage5/35

Soort Lijst: aluminium lijst met glasplaat

Herkomst: BKR onbekend (Het kunstwerk is afgevoerd uit de rijkscollectie in 2018)

Opmerkingen: Lijst heeft lichte gebruikssporen en mogelijk handmatige nummering op buitenzijde. Zie foto's voor eventuele relevante details, zie conditie voor specificaties van eventuele schade.

Nederland: €20,-

Belgie: €34,-

Rest EU: €42,-

(VK362980)

De glasplaat is beschadigd achter de randen van de lijst .