Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1920 |
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 20 x 23 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Goedendag, Hierbij te koop 21 stuks kunst van jan toorop omstreeks 1920... zie foto.s Uit erfenis vrijgekomen De maten in cm. Nr 1 22 x 25.5 Nr2 23 x 27.5 Nr3 23 x 25 Nr4 20.8 x 26 Nr5 25 x 21 Nr6 21 x 26.5 Nr7 28.5 x 23 Nr8 23 x 29.5 Nr9 25 x 21.5 Nr10 24.5 x 28 Nr11 17 x 28.8 Nr12 22.3 x 28.3 Nr13 18.5 x 21.8 Nr14 15.3 x 16.8 Nr15 13.3 x 16.9 Nr16 18 x 19 Nr17 11.4 x 12 7 Nr18 12 x 15.9 Nr19 11.8 x 12 Nr20 16.2 x 15.4 Nr21 15.5 x 16.6 | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Dordrecht, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||