Een ingelijste litho naar Jan Toorop (1858-1928) getiteld: 'Vlucht naar Egypte' (1928) Handgesigneerd en 'in de druk gesigneerd' Ook, de titel is handgeschreven in potlood.
Totaalmaat; 21x17cm Bladmaat; Uitgave; 1913
De Nederlandse schilder Jan Toorop ((1858-1928)) wordt beschouwd als een van de leiders van de Art Nouveau-beweging. Hij werkte ook in de 'Symboolistische Stijl'. De kunstenaar werd opgeleid in Amsterdam en Brussel. In 1885 werd hij lid van het Belgische Les Vingt, opgericht door onder meer James Ensor. Ook kunstenaars als Paul Signac en Auguste Rodin behoorden tot deze vooruitstrevende kunstenaarsgroep.
Wordt zorgvuldig verpakt, voor verzending.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 6,75
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25