Jef Diederen - Jef Diederen (1920-2009)- gesigneerd litho - opl. 100 ex. -1996 -galerie Schoots

Jef Diederen (1920-2009)- gesigneerd litho - opl. 100 ex. -1996 -galerie Schoots kopen? Bied vanaf 25!
Jef Diederen (1920-2009)- gesigneerd litho - opl. 100 ex. -1996 -galerie Schoots kopen? Bied vanaf 25!Jef Diederen (1920-2009)- gesigneerd litho - opl. 100 ex. -1996 -galerie Schoots kopen? Bied vanaf 25!Jef Diederen (1920-2009)- gesigneerd litho - opl. 100 ex. -1996 -galerie Schoots kopen? Bied vanaf 25!Jef Diederen (1920-2009)- gesigneerd litho - opl. 100 ex. -1996 -galerie Schoots kopen? Bied vanaf 25!Jef Diederen (1920-2009)- gesigneerd litho - opl. 100 ex. -1996 -galerie Schoots kopen? Bied vanaf 25!Jef Diederen (1920-2009)- gesigneerd litho - opl. 100 ex. -1996 -galerie Schoots kopen? Bied vanaf 25!
  • Jef Diederen (1920-2009)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

alerieprijs : € 230,- zie bijgaande fotos's , nu openingsbod op slechts 17,5 % van de galerieprijs!!!

  Kunstenaar : Jef Diederen (1920-2009)
  Herkomst : galerie Schoots
  Materiaal : kleurenlitho
  Gesigneerd : ja , handgesigneerd in potlood

  Bladgrote: 50 cm x 38,5 cm
  Oplage :100 exemplaren
  Gemaakt :1996
  Titel: Mooi hoofd IV
  Serie :Mooi hoof I-IV

 Conditie: Perfect en 100% echtheidsgarantie

 Let op: nooit ingelijst geweest en in donkere lade bewaard gebleven, kortom  in perfecte staat.

 Let op. Het oplagenummer op de foto(s) kan afwijken van het oplagenummer op het blad.

Jef Diederen (1920-2009)- gesigneerd litho - opl. 100 ex. -1996 -galerie Schoots

Starttijd27-4-2017 om 16:33
Eindtijd4-5-2017 om 16:33
Openingsbod € 25
ObjectlocatieLelystad,  Nederland