Johannes Graadt van Roggen - stadsgezicht Amsterdam 1906 - Verkocht

Johannes Graadt van Roggen - stadsgezicht Amsterdam 1906 kopen? Bied vanaf 10!
Prenten & Uitgaves

  • Johannes Graadt van Roggen (1867-1959)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1906
TechniekVaria
StijlRealistisch
OnderwerpArchitectuur
Afmetingen22 x 21.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Ets Schreierstoren en St. Nicolaaskerk Amsterdam. Afm. afbeelding 19 x 19 cm;afm. geheel 22 x 21,5. Gesigneerd R.O in de plaat G.v.R. 1906
Buitenste rand van papierdrager is wat ruw,was ingelijst
Binnen Nederland € 3,50
Naar België € 5,50
Naar Duitsland € 5,50
Europese Unie € 5,50
Wereldwijd € 5,50
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico