Jon Marten - Litho - Ingelijst - Verkocht

Jon Marten - Litho - Ingelijst kopen? Bied vanaf 65!
Grafiek (handgesigneerd)

Jon Marten - Litho - Ingelijst kopen? Bied vanaf 65!Jon Marten - Litho - Ingelijst kopen? Bied vanaf 65!Jon Marten - Litho - Ingelijst kopen? Bied vanaf 65!Jon Marten - Litho - Ingelijst kopen? Bied vanaf 65!
  • Jon Marten (1934)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen63 x 51 cm (h x b)
Incl. lijst71 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage7/40
Fraaie kleurenlitho van Jon Marten. Het werk is zwevend ingelijst en voorzien van een bijpassende zilverkleurige lijst. Rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Kunstenaar: Jon Marten
Techniek:  Litho
Oplage: 7/40
Gesigneerd: Rechtsonder
Afwerking:  Ingelijst
Afmeting zonder lijst (HxB): 63 x 51 cm
Afmeting met lijst (HxB): 71 x 57 cm
Conditie werk:  Goed
Conditie lijst:  Gebruikt
Referentie: 00851
Provenance: Boekel De Nerée kunstcollectie.

Het werk is in zeer goede staat. De lijst heeft wat gebruikssporen.

Jon Marten (1934)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Maison_d_art
Lid sinds 2019
177 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
57 cm
71 cm
51 cm
63 cm

ObjectlocatieApeldoorn,  Nederland
Starttijd7-4-2021 om 20:22
Eindtijd10-4-2021 om 20:27