Joop Kropff - boerderij in zonnig landschap - olieverfschilderij - Verkocht

Joop Kropff - boerderij in zonnig landschap - olieverfschilderij  kopen? Bied vanaf 190!
Joop Kropff - boerderij in zonnig landschap - olieverfschilderij  kopen? Bied vanaf 190!Joop Kropff - boerderij in zonnig landschap - olieverfschilderij  kopen? Bied vanaf 190!Joop Kropff - boerderij in zonnig landschap - olieverfschilderij  kopen? Bied vanaf 190!Joop Kropff - boerderij in zonnig landschap - olieverfschilderij  kopen? Bied vanaf 190!Joop Kropff - boerderij in zonnig landschap - olieverfschilderij  kopen? Bied vanaf 190!Joop Kropff - boerderij in zonnig landschap - olieverfschilderij  kopen? Bied vanaf 190!Joop Kropff - boerderij in zonnig landschap - olieverfschilderij  kopen? Bied vanaf 190!Joop Kropff - boerderij in zonnig landschap - olieverfschilderij  kopen? Bied vanaf 190!Joop Kropff - boerderij in zonnig landschap - olieverfschilderij  kopen? Bied vanaf 190!Joop Kropff - boerderij in zonnig landschap - olieverfschilderij  kopen? Bied vanaf 190!
  • Joop Kropff (1892-1979)
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Lijst43 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Het geheel verkeert in zeer goede gebruikte staat. Minieme schade aan de lijst.

Dit item is verkocht voor 190,00
Starttijd:24-11-2018 om 10:19
Eindtijd:09-12-2018 om 21:53
Benno
09 dec. / 21:17
€ 190