Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Een prachtig vrouwenportret van de Nederlandse kunstenaar Joop KROPFF (Den Haag 1892 - Delft 1979). Mooi gelijst. Gesigneerd links onder. Afmetingen met lijst: 56,5 cm. x 66,5 cm. Doekmaat: 40 cm. x 50 cm. Conditie: goed. De lijst heeft enkele gebruikssporen. Het kunstwerk kan verzonden of afgehaald worden.
Info:
Joop Kropff bezocht de Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag. Hij schilderde, aquarelleerde, tekende, etste en lithografeerde stillevens, portretten en landschappen. Van de oliewinning in de Zuidoosthoek van Drenthe, maakte hij de schoolplaat Olieveld Schoonebeek. Hij was lid van Pulchri Studio in Den Haag, maar ook van Pictura en de Haagse Kunstkring.
Zijn kunst wordt stemmingsvol, teder en dromerig genoemd met vaak een donker coloriet.
Objectlocatie | Tweede Exloermond, Nederland |
Starttijd | 28-9-2017 om 18:48 |
Eindtijd | 8-10-2017 om 18:48 |