Joop KROPFF (Den Haag 1892 - Delft 1979) - olieverf op doek - vrouwenportret - Verkocht

Joop KROPFF (Den Haag 1892 - Delft 1979) - olieverf op doek - vrouwenportret kopen? Bied vanaf 390!

Verkoopprijs: € 390,00

Joop KROPFF (Den Haag 1892 - Delft 1979) - olieverf op doek - vrouwenportret kopen? Bied vanaf 390!Joop KROPFF (Den Haag 1892 - Delft 1979) - olieverf op doek - vrouwenportret kopen? Bied vanaf 390!Joop KROPFF (Den Haag 1892 - Delft 1979) - olieverf op doek - vrouwenportret kopen? Bied vanaf 390!Joop KROPFF (Den Haag 1892 - Delft 1979) - olieverf op doek - vrouwenportret kopen? Bied vanaf 390!Joop KROPFF (Den Haag 1892 - Delft 1979) - olieverf op doek - vrouwenportret kopen? Bied vanaf 390!Joop KROPFF (Den Haag 1892 - Delft 1979) - olieverf op doek - vrouwenportret kopen? Bied vanaf 390!Joop KROPFF (Den Haag 1892 - Delft 1979) - olieverf op doek - vrouwenportret kopen? Bied vanaf 390!

Geplaatst door  martins
FA. (34)

345 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Joop Kropff (1892-1979)

Een prachtig vrouwenportret van de Nederlandse kunstenaar Joop KROPFF (Den Haag 1892 - Delft 1979). Mooi gelijst. Gesigneerd links onder. Afmetingen met lijst: 56,5 cm. x 66,5 cm. Doekmaat: 40 cm. x 50 cm. Conditie: goed. De lijst heeft enkele gebruikssporen. Het kunstwerk kan verzonden of afgehaald worden.

Info:

Joop Kropff bezocht de Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag. Hij schilderde, aquarelleerde, tekende, etste en lithografeerde stillevens, portretten en landschappen. Van de oliewinning in de Zuidoosthoek van Drenthe, maakte hij de schoolplaat  Olieveld Schoonebeek. Hij was lid van Pulchri Studio in Den Haag, maar ook van Pictura en de Haagse Kunstkring.
Zijn kunst wordt stemmingsvol, teder en dromerig genoemd met vaak een donker coloriet.

Dit item is verkocht voor 390,00
Starttijd:28-09-2017 om 18:48
Eindtijd:08-10-2017 om 18:48
teke
08 okt. / 17:15
€ 390