Jörg Remé - e.a: Vijf handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities - Verkocht

Jörg Remé - e.a: Vijf handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities kopen? Bied vanaf 29!
Grafiek (handgesigneerd)

Jörg Remé - e.a: Vijf handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities kopen? Bied vanaf 29!Jörg Remé - e.a: Vijf handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities kopen? Bied vanaf 29!Jörg Remé - e.a: Vijf handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities kopen? Bied vanaf 29!Jörg Remé - e.a: Vijf handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities kopen? Bied vanaf 29!Jörg Remé - e.a: Vijf handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities kopen? Bied vanaf 29!Jörg Remé - e.a: Vijf handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities kopen? Bied vanaf 29!
  • Jörg Remé (1941)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Vijf handgesigneerde zeefdrukken
  • Kunstenaars: Jorg Reme, Edelmann
  • Titels: Diverse composities
  • Afmetingen: 15 x 14 cm

Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 11,00
Naar Duitsland € 11,00
Europese Unie € 11,00
Wereldwijd € 25,00

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNoorwegen / Zweden,  Nederland
Starttijd16-9-2021 om 18:56
Eindtijd21-9-2021 om 19:42