Karel de Bazel - groen glas - Verkocht

Karel de Bazel - groen glas kopen? Bied vanaf 10!
Karel de Bazel - groen glas kopen? Bied vanaf 10!Karel de Bazel - groen glas kopen? Bied vanaf 10!
  • Karel de Bazel (1869-1923)
TypeGlas / Keramiek
Periode1930 t/m 1949
StijlDutch Design
Afmetingen9 cm x 6 cm (h x b)
GemerktHandgesigneerd
Een puntgaaf glas/bekertje? van naar mij is verteld Karel de Bazel. De lijntjes op de foto waarop merkje staat komt door de schittering, geen beschadiging! Het glas is puntgaaf.

Puntgaaf

Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:29-09-2018 om 11:36
Eindtijd:08-10-2018 om 20:52
jagos
05 okt. / 21:57
€ 10