Zeefdruk van Kees Spermon met de titel: 'Conversation piece green' uit 1973. Het werk is middenonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.
Kunstenaar: Kees Spermon Titel: Conversation piece green Jaar: 1973 Techniek: Zeefdruk Oplage: 73/190 Gesigneerd: Middenonder Afwerking: Niet ingelijst Afmeting voorstelling (HxB): 45 x 47 cm Afmeting blad (HxB): 56,5 x 77,5 cm Conditie werk: Zeer goed, nooit ingelijst geweest Referentie: ZK3001102
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 18,00
€ 19,00