Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets/aquatint van Kees Spermon. Titel: Vuilnismannen. Jaar: 1965. Afmetingen blad: H31 x b39 cm; Afmetingen voorstelling: H23 x b26 cm; Gesigneerd, rechtsonder, door de kunstenaar met potlood. Nummer: 11/20.
Conditie: in goede staat. Het werk heeft ingelijsten gezeten. Er zitten wat plakresten op de achterzijde en het witte blad is schuin afgesneden.
ZZETS
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 21-10-2017 om 19:41 |
Eindtijd | 26-10-2017 om 20:41 |