Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1901 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 32 x 24.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
In 1901 kreeg Kees van Dongen als Illustrator naam en faam . Hij illustreerde in opdracht van de uitgever Schwarz een compleet nummer met 16 pagina's lithografisch afgedrukte tekeningen. Voor de echte van Dongen verzamelaar een "must-have". Dit tijdschrift neem een prominent plaats in op de tentoonstelling in het Singer te Laren vanaf 17-01. Ligt daar in een van de vitrines in de zgn tekeningen zaal.Foto's spreken voor zich. Galeries lijsten deze lithografieën apart in en vragen dan de hoofdprijs.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Objectlocatie | Rotterdam, Nederland |
Starttijd | 30-1-2023 om 22:14 |
Eindtijd | 11-2-2023 om 20:21 |