Klaas Gubbels - een mooi en krachtig beeld - Verkocht

Klaas Gubbels - een mooi en krachtig beeld kopen? Bied vanaf 350!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2006
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/30
KLAAS GUBBELS 2006 ZWARTE KAN OPLAGE 2/30 50 X 35 CM
Gedurende de veiling kunt u dit item bij Kunsthandel Olaf Wijman in Eindhoven komen bekijken (na telefonische afspraak 06-22733388). Wij verzoeken u vriendelijk het gewonnen item binnen 4 weken op te halen als in de omschrijving van de veiling is opgenomen dat het werk niet verzonden wordt, wij zijn anders genoodzaakt het opnieuw aan te bieden.
in goede staat
Binnen Nederland € 13,50

ObjectlocatieEindhoven,  Nederland
Starttijd29-11-2021 om 15:02
Eindtijd4-12-2021 om 20:50