Astrid Veldhuyzen-Koppen - Meisje met blokken
Pols Potten - Witte Hong Kong vaas
Ron Ekkelenkamp - Zonder Titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2007 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 28 x 30.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 350 |
Een fraaie litho van Klaas Gubbels uit 2007.
Het werk is gesigneerd en genummerd.
Afmetingen 28 x 30.5 cm en in zeer goede conditie.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
De litho is in zeer goede conditie | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 28-3-2022 om 9:51 |
Eindtijd | 10-9-2022 om 22:17 |