Klaas Gubbels - Maatschap Gubbels & Kerkhof - Zeefdruk: Paradise Last - 1986

Klaas Gubbels - Maatschap Gubbels & Kerkhof - Zeefdruk: Paradise Last - 1986 kopen? Bied vanaf 175!
Klaas Gubbels - Maatschap Gubbels & Kerkhof - Zeefdruk: Paradise Last - 1986 kopen? Bied vanaf 175!Klaas Gubbels - Maatschap Gubbels & Kerkhof - Zeefdruk: Paradise Last - 1986 kopen? Bied vanaf 175!Klaas Gubbels - Maatschap Gubbels & Kerkhof - Zeefdruk: Paradise Last - 1986 kopen? Bied vanaf 175!Klaas Gubbels - Maatschap Gubbels & Kerkhof - Zeefdruk: Paradise Last - 1986 kopen? Bied vanaf 175!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1986
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage22/70
Kleurrijke zeefdruk van Klaas Gubbels uit 1986. Titel: Paradise Last. Oplage: 22/70. Het werk is op e achterzijde, met potlood, gesigneerd (maatschap Gubbels/kerkhof). Afmetingen blad: H61 x b73cm. Afmetingen voorstelling: H56 x  b71cm. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag
ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs

In goede staat

Starttijd:15-11-2022 om 10:29
Eindtijd:20-11-2022 om 19:52
Openingsbod € 175
Objectlocatie's-Gravenzande,  Nederland
VerzendingWereldwijd