Ko Oosterkerk - Ko Oosterkerk, ets eigen druk, 'Schetsje I', 1982 - Verkocht

Ko Oosterkerk - Ko Oosterkerk, ets eigen druk, 'Schetsje I', 1982 kopen? Bied vanaf 59!
Ko Oosterkerk - Ko Oosterkerk, ets eigen druk, 'Schetsje I', 1982 kopen? Bied vanaf 59!Ko Oosterkerk - Ko Oosterkerk, ets eigen druk, 'Schetsje I', 1982 kopen? Bied vanaf 59!Ko Oosterkerk - Ko Oosterkerk, ets eigen druk, 'Schetsje I', 1982 kopen? Bied vanaf 59!Ko Oosterkerk - Ko Oosterkerk, ets eigen druk, 'Schetsje I', 1982 kopen? Bied vanaf 59!
  • Ko Oosterkerk (1928-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie verfijnde ets van Ko Oosterkerk, door hemzelf gedrukt. Gesigneerd, getiteld en gedateerd in potlood door de kunstenaar.

Afmeting van het blad is 45 x 36cm.

Afmeting van het werk is 16 x 16cm.

Dit item is verkocht voor 42,00
Starttijd:23-05-2018 om 19:27
Eindtijd:16-07-2018 om 20:35
AndyKaye
15 jul. / 03:34
€ 42